תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
29.01.2027 | 2027 (רבעון 3) | €3.41/― | €2.6 | ― | €2.08B/― | ― | ― | - | - | - |
29.10.2026 | 2027 (רבעון 2) | €3.5/€3.73 | €2.52 | 47.94% (+€1.21) | €2.06B/€2.21B | €904.97M | 143.68% (+€1.30B) | - | ||
28.07.2026 | 2027 (רבעון 1) | €2.63/€3.25 | €2.15 | 51.04% (+€1.10) | €1.77B/€1.97B | €789.21M | 149.13% (+€1.18B) | - | ||
24.04.2026 | 2026 (רבעון 4) | €2.62/€3.13 | €2.5 | 25.38% (+€0.63) | €1.77B/€1.9B | €760.19M | 149.73% (+€1.14B) | - | ||
29.01.2026 | 2026 (רבעון 3) | €2.38/€2.6 | €2.39 | 8.98% (+€0.21) | €1.63B/€1.64B | €630.81M | 160.15% (+€1.01B) | - | ||
29.10.2025 | 2026 (רבעון 2) | €2.48/€2.52 | €2.25 | 12.12% (+€0.27) | €1.62B/€1.61B | €611.72M | 163.55% (+€1.00B) | - | ||
29.07.2025 | 2026 (רבעון 1) | €2.22/€2.15 | €2.19 | -1.52% (-€0.03) | €1.47B/€1.48B | €522.51M | 183.42% (+€958.39M) | - | - | |
25.04.2025 | 2025 (רבעון 4) | €2.46/€2.5 | €2.42 | 3.46% (+€0.08) | €1.61B/€1.61B | €606.32M | 165.65% (+€1.00B) | - | - | |
31.01.2025 | 2025 (רבעון 3) | €2.15/€2.39 | €2.04 | 16.78% (+€0.34) | €1.47B/€1.47B | €578.83M | 154.44% (+€893.93M) | - | ||
29.10.2024 | 2025 (רבעון 2) | €2.17/€2.25 | €2.2 | 2.42% (+€0.05) | €1.51B/€1.52B | €545.6M | 178.97% (+€976.44M) | - | - |
ראו עוד