תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18.11.2026 | 2027 (רבעון 2) | €0.84/― | €0.76 | ― | €3.97B/― | ― | ― | - | - | - |
20.05.2026 | 2026 (רבעון 4) | €0.84/€0.85 | €0.72 | 18.31% (+€0.13) | €3.92B/€3.92B | €676.15M | 480.24% (+€3.25B) | |||
12.11.2025 | 2026 (רבעון 2) | €0.77/€0.76 | €0.68 | 12.05% (+€0.08) | €3.61B/€3.66B | €672.73M | 444.12% (+€2.99B) | |||
14.05.2025 | 2025 (רבעון 4) | €0.76/€0.72 | €0.66 | 8.22% (+€0.05) | €3.47B/€3.48B | €549.76M | 532.31% (+€2.93B) | |||
13.11.2024 | 2025 (רבעון 2) | €0.67/€0.68 | €0.63 | 7.24% (+€0.05) | €3.25B/€3.25B | €492.97M | 559.64% (+€2.76B) | |||
15.05.2024 | 2024 (רבעון 4) | €0.67/€0.66 | €0.62 | 6.76% (+€0.04) | €3.26B/€3.3B | €565.96M | 483.02% (+€2.73B) | |||
15.11.2023 | 2024 (רבעון 2) | €0.65/€0.63 | €0.3 | 111.41% (+€0.33) | €3.1B/€3.06B | €507.87M | 501.76% (+€2.55B) | |||
17.05.2023 | 2023 (רבעון 4) | €0.61/€0.62 | €0.56 | 11.20% (+€0.06) | €3.04B/€3.04B | €418.33M | 626.72% (+€2.62B) | |||
16.11.2022 | 2023 (רבעון 2) | €0.61/€0.3 | €0.48 | -38.33% (-€0.19) | €2.92B/€2.89B | €272.41M | 961.11% (+€2.62B) | |||
18.05.2022 | 2022 (רבעון 4) | €0.58/€0.56 | €0.49 | 15.10% (+€0.07) | €2.89B/€2.88B | €579.57M | 397.23% (+€2.30B) | - | - | - |
ראו עוד