תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17.11.2026 | 2026 (רבעון 4) | €2.31/― | €2.23 | ― | €6.64B/― | ― | ― | - | - | - |
12.05.2026 | 2026 (רבעון 2) | €1.54/€1.53 | €1.47 | 4.06% (+€0.06) | €5.45B/€10.87B | €568.44M | 1812.21% (+€10.30B) | |||
18.11.2025 | 2025 (רבעון 4) | €2.28/€2.23 | €1.99 | 12.05% (+€0.24) | €6.53B/€12.38B | €1.52B | 717.34% (+€10.87B) | |||
14.05.2025 | 2025 (רבעון 2) | €1.43/€1.47 | €1.36 | 8.49% (+€0.12) | €4.76B/€9.84B | €917.88M | 971.91% (+€8.92B) | |||
19.11.2024 | 2024 (רבעון 4) | €2.03/€1.99 | €1.52 | 30.59% (+€0.47) | €5.99B/€11.3B | €2.02B | 458.52% (+€9.28B) | |||
15.05.2024 | 2024 (רבעון 2) | €1.29/€1.36 | €1.32 | 2.63% (+€0.03) | €4.69B/€9.66B | €948.15M | 918.56% (+€8.71B) | |||
14.11.2023 | 2023 (רבעון 4) | €1.76/€1.52 | €1.61 | -5.18% (-€0.08) | €5.31B/€10.76B | €1.39B | 675.12% (+€9.37B) | |||
16.05.2023 | 2023 (רבעון 2) | €1.34/€1.32 | €1.19 | 11.02% (+€0.13) | €4.74B/€9.08B | €1.17B | 678.06% (+€7.92B) | |||
15.11.2022 | 2022 (רבעון 4) | €1.49/€1.61 | €1.68 | -4.21% (-€0.07) | €4.86B/€9.86B | €624.41M | 1479.65% (+€9.24B) | |||
17.05.2022 | 2022 (רבעון 2) | €1.27/€1.19 | €1.37 | -12.70% (-€0.17) | €4.74B/€9.42B | €1.2B | 687.24% (+€8.22B) | - | - | - |
ראו עוד