תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
29.03.2027 | 2026 (רבעון 4) | €0.04/― | €0.63 | ― | /― | ― | ― | - | - | - |
25.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.39/€0.39 | €0.2 | 97.36% (+€0.19) | /€11.34B | €1.41B | 702.73% (+€9.93B) | - | ||
25.03.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.62/€0.63 | €0.06 | 939.62% (+€0.57) | /€11.1B | €2.26B | 391.24% (+€8.84B) | - | ||
28.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.19/€0.2 | €0.18 | 13.39% (+€0.02) | €13.86B/€9.3B | €715.45M | 1199.70% (+€8.58B) | - | ||
24.03.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.15/€0.06 | €0.01 | 307.69% (+€0.05) | €11.31B/€9.64B | €217.66M | 4328.41% (+€9.42B) | - | ||
27.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.09/€0.18 | €0.16 | 12.67% (+€0.02) | €16.21B/€8.66B | €630.94M | 1272.00% (+€8.03B) | - | - | |
25.03.2024 | 2023 (רבעון 4) | €0.03/€0.01 | <€0.01 | 550.00% (+€0.01) | €10.08B/€6.75B | €53.53M | 12508.87% (+€6.70B) | - | - | |
24.08.2023 | 2023 (רבעון 2) | €0.12/€0.16 | €0.09 | 81.03% (+€0.07) | €16.41B/€8.79B | €560.05M | 1468.96% (+€8.23B) | - | - | - |
28.03.2023 | 2022 (רבעון 4) | €0.06/<€0.01 | €0.08 | -97.01% (-€0.07) | €10.46B/€14.44B | €10.04M | 143677.29% (+€14.43B) | - | - | - |
29.08.2022 | 2022 (רבעון 2) | €0.37/€0.09 | €0.16 | -47.01% (-€0.08) | €125.37B/€20.36B | €309.26M | 6481.85% (+€20.05B) | - | - | - |
ראו עוד