תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.02.2027 | 2026 (רבעון 4) | €1.32/― | €1.35 | ― | €1.28B/― | ― | ― | - | - | - |
20.10.2026 | 2026 (רבעון 3) | €1.66/€2.59 | €1.5 | 72.62% (+€1.09) | €1.32B/€1.42B | €352.23M | 304.41% (+€1.07B) | |||
21.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | €1.03/€1.14 | €1.16 | -1.54% (-€0.02) | €954.36M/€1.02B | €143.66M | 608.14% (+€873.65M) | |||
20.05.2026 | 2026 (רבעון 1) | €1.07/€1.31 | €0.93 | 41.35% (+€0.38) | €865.35M/€892.49M | €177.14M | 403.83% (+€715.35M) | |||
10.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.85/€1.35 | €0.41 | 228.26% (+€0.94) | €1.13B/€1.29B | €180M | 616.82% (+€1.11B) | |||
23.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | €1.46/€1.5 | €1.54 | -2.89% (-€0.04) | €1.2B/€1.24B | €208.21M | 494.81% (+€1.03B) | |||
23.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.69/€1.16 | €1.09 | 6.56% (+€0.07) | €786.06M/€875.53M | -€764.1M | 214.58% (+€1.64B) | |||
24.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | €0.6/€0.93 | €0.54 | 70.49% (+€0.38) | €688.51M/€792.32M | €88.04M | 800.00% (+€704.28M) | |||
20.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.31/€0.41 | €0.34 | 21.05% (+€0.07) | €917.03M/€986.6M | -€30.62M | 3321.57% (+€1.02B) | |||
24.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | €1.15/€1.54 | €1.46 | 5.49% (+€0.08) | €1.16B/€1.14B | €199.28M | 473.70% (+€944.01M) |
ראו עוד