תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11.03.2027 | 2026 (רבעון 4) | /― | €0.42 | ― | €1.63B/― | ― | ― | - | - | - |
03.09.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.47/€0.47 | €0.43 | 10.99% (+€0.05) | €1.64B/€1.6B | €74.67M | 2043.97% (+€1.53B) | - | - | - |
05.03.2026 | 2025 (רבעון 4) | /€0.42 | €0.39 | 8.31% (+€0.03) | /€1.52B | €81.3M | 1767.92% (+€1.44B) | - | - | - |
04.09.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.43/€0.43 | €0.4 | 6.29% (+€0.03) | €1.5B/€1.5B | €82.37M | 1722.26% (+€1.42B) | - | - | - |
06.03.2025 | 2024 (רבעון 4) | /€0.39 | €0.48 | -18.34% (-€0.09) | /€1.37B | €77.51M | 1670.51% (+€1.29B) | - | - | - |
29.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | /€0.4 | €0.46 | -12.34% (-€0.06) | €1.37B/€1.36B | €68.72M | 1883.28% (+€1.29B) | - | - | - |
07.03.2024 | 2023 (רבעון 4) | /€0.48 | €0.52 | -8.51% (-€0.04) | €1.35B/€1.35B | €88.61M | 1428.18% (+€1.27B) | - | - | - |
31.08.2023 | 2023 (רבעון 2) | /€0.46 | €0.55 | -16.81% (-€0.09) | €1.43B/€1.43B | €89.63M | 1490.34% (+€1.34B) | - | - | - |
02.03.2023 | 2022 (רבעון 4) | /€0.52 | €0.46 | 13.28% (+€0.06) | /€1.38B | €118.87M | 1058.08% (+€1.26B) | - | - | - |
25.08.2022 | 2022 (רבעון 2) | /€0.55 | €0.6 | -9.13% (-€0.06) | /€1.38B | €131.15M | 953.46% (+€1.25B) | - | - | - |
ראו עוד