תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24.07.2026 | 2026 (רבעון 3) | €0.54/― | €0.42 | ― | €1.47B/― | ― | ― | - | - | - |
28.04.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.47/€0.61 | €0.4 | 51.06% (+€0.20) | €1.45B/€1.94B | €214.89M | 802.82% (+€1.73B) | |||
30.01.2026 | 2026 (רבעון 1) | €0.47/€0.6 | €0.5 | 18.64% (+€0.09) | €1.46B/€1.98B | €204.14M | 868.87% (+€1.77B) | |||
07.11.2025 | 2025 (רבעון 4) | €0.49/€0.57 | €0.5 | 13.56% (+€0.07) | €1.46B/€2B | €91.53M | 2088.07% (+€1.91B) | |||
01.08.2025 | 2025 (רבעון 3) | €0.41/€0.42 | €0.51 | -18.33% (-€0.09) | €1.35B/€1.73B | €67.39M | 2472.91% (+€1.67B) | |||
02.05.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.4/€0.4 | €0.48 | -16.07% (-€0.08) | €1.42B/€1.84B | €116.96M | 1474.18% (+€1.72B) | |||
31.01.2025 | 2025 (רבעון 1) | €0.45/€0.5 | €0.55 | -9.23% (-€0.05) | €1.43B/€1.87B | €126.42M | 1380.77% (+€1.75B) | |||
04.11.2024 | 2024 (רבעון 4) | €0.51/€0.5 | €0.72 | -29.76% (-€0.21) | €1.45B/€1.92B | -€79.76M | 2508.02% (+€2.00B) | |||
26.07.2024 | 2024 (רבעון 3) | €0.49/€0.51 | €0.54 | -4.76% (-€0.03) | €1.42B/€1.79B | €142.04M | 1160.42% (+€1.65B) | - | ||
29.04.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.49/€0.48 | €0.52 | -8.20% (-€0.04) | €1.42B/€1.82B | €99.81M | 1724.19% (+€1.72B) | - |
ראו עוד