תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17.02.2027 | 2026 (רבעון 4) | €0.58/― | €0.8 | ― | €1.83B/― | ― | ― | - | - | - |
27.10.2026 | 2026 (רבעון 3) | €0.33/€0.38 | €0.46 | -19.23% (-€0.09) | €1.58B/€1.49B | €249.18M | 499.27% (+€1.24B) | - | ||
21.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.37/€0.35 | €0.4 | -13.33% (-€0.05) | €1.58B/€1.58B | €189.04M | 734.95% (+€1.39B) | |||
21.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | €1.86/€2.08 | €1.06 | 97.46% (+€1.03) | €2.87B/€3.23B | €1.33B | 143.20% (+€1.90B) | |||
17.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.68/€0.8 | €0.62 | 30.43% (+€0.19) | €1.9B/€2.03B | €605.4M | 235.83% (+€1.43B) | |||
21.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | €0.32/€0.46 | €0.11 | 333.33% (+€0.36) | €1.62B/€1.63B | €300.3M | 442.72% (+€1.33B) | |||
22.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.37/€0.4 | -€0.07 | 662.50% (+€0.47) | €1.58B/€1.64B | €701.11M | 134.36% (+€942.04M) | |||
22.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | €0.92/€1.06 | €0.73 | 43.90% (+€0.32) | €1.93B/€2.16B | €216.5M | 898.92% (+€1.95B) | |||
18.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.48/€0.62 | €0.43 | 43.75% (+€0.19) | €1.59B/€1.62B | €374.09M | 332.19% (+€1.24B) | |||
29.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | €0.07/€0.11 | €0.27 | -60.00% (-€0.16) | €1.21B/€1.09B | -€268.97M | 504.55% (+€1.36B) |
ראו עוד