תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11.11.2026 | 2026 (רבעון 2) | €1.04/― | €0.69 | ― | €1.32B/― | ― | ― | - | - | - |
07.08.2026 | 2026 (רבעון 1) | €1.28/€2.25 | €0.61 | 268.85% (+€1.64) | €1.28B/€1.43B | €132.8M | 980.44% (+€1.30B) | - | ||
14.05.2026 | 2025 (רבעון 4) | €3.67/€4.18 | €0.32 | 1217.35% (+€3.86) | €1.28B/€1.4B | €248.51M | 462.11% (+€1.15B) | - | ||
10.02.2026 | 2025 (רבעון 3) | €0.85/€0.47 | €0.31 | 51.21% (+€0.16) | €1.07B/€1.03B | €28.01M | 3569.58% (+€999.94M) | - | ||
12.11.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.79/€0.69 | €0.83 | -17.35% (-€0.14) | €912.6M/€889.36M | €40.9M | 2074.43% (+€848.46M) | - | ||
08.08.2025 | 2025 (רבעון 1) | €0.82/€0.61 | €1.12 | -45.68% (-€0.51) | €964.08M/€906.75M | €36.25M | 2401.23% (+€870.49M) | - | ||
13.05.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.59/€0.32 | €0.36 | -12.97% (-€0.05) | €964.05M/€914.06M | €18.89M | 4738.73% (+€895.17M) | - | ||
12.02.2025 | 2024 (רבעון 3) | €0.74/€0.31 | €1.03 | -69.82% (-€0.72) | €996.09M/€932.4M | €18.53M | 4932.37% (+€913.87M) | - | ||
11.11.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.62/€0.83 | €0.51 | 63.85% (+€0.32) | €1.06B/€926.4M | €49.48M | 1772.27% (+€876.92M) | - | ||
09.08.2024 | 2024 (רבעון 1) | €0.85/€1.12 | €0.75 | 49.97% (+€0.37) | €1.15B/€1.07B | €66.72M | 1504.09% (+€1.00B) | - |
ראו עוד