תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18.03.2027 | 2026 (רבעון 4) | €0.07/― | €0.24 | ― | €107.18M/― | ― | ― | - | - | - |
20.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.07/€0.07 | <€0.01 | 581.82% (+€0.06) | €104.59M/€192.73M | €20.04M | 861.54% (+€172.69M) | - | - | - |
19.03.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.05/€0.24 | €0.01 | 1600.00% (+€0.23) | €82.66M/€164.93M | €48.19M | 242.27% (+€116.74M) | - | - | - |
14.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | -€0.03/<€0.01 | €0.05 | -81.03% (-€0.04) | €77.93M/€145.34M | €13.55M | 972.56% (+€131.79M) | - | - | - |
27.03.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.05/€0.01 | €0.08 | -86.81% (-€0.07) | €75.7M/€163.76M | €7.44M | 2102.07% (+€156.32M) | - | - | - |
15.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.05/€0.05 | €0.08 | -34.09% (-€0.03) | €79.54M/€158.58M | €8.62M | 1740.47% (+€149.96M) | - | - | - |
14.03.2024 | 2023 (רבעון 4) | €0.07/€0.08 | €0.1 | -20.18% (-€0.02) | €75.35M/€155.06M | €18.7M | 729.30% (+€136.36M) | - | - | - |
16.08.2023 | 2023 (רבעון 2) | €0.07/€0.08 | €0.09 | -16.19% (-€0.02) | €68.21M/€148.09M | €16.26M | 810.54% (+€131.83M) | - | - | - |
16.03.2023 | 2022 (רבעון 4) | €0.11/€0.1 | €0.12 | -12.31% (-€0.01) | €70.53M/€153.34M | €12.24M | 1153.29% (+€141.11M) | - | - | - |
18.08.2022 | 2022 (רבעון 2) | €0.1/€0.09 | €0.06 | 56.72% (+€0.03) | €63.49M/€126.14M | €8.08M | 1460.84% (+€118.06M) | - | - | - |
ראו עוד