תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04.11.2026 | 2026 (רבעון 3) | €2.65/― | €2.03 | ― | €1.57B/― | ― | ― | - | - | - |
05.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | €5.01/€4.23 | €2.1 | 100.89% (+€2.12) | €2.18B/€1.98B | €646.96M | 205.64% (+€1.33B) | |||
06.05.2026 | 2026 (רבעון 1) | €2.34/€3.65 | €1.76 | 107.55% (+€1.89) | €1.64B/€1.77B | €547.29M | 222.93% (+€1.22B) | |||
18.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | €2.16/€2.42 | €1.69 | 43.72% (+€0.74) | €1.59B/€1.67B | €359.52M | 363.37% (+€1.31B) | |||
05.11.2025 | 2025 (רבעון 3) | €1.92/€2.03 | €1.19 | 70.95% (+€0.84) | €1.48B/€1.48B | €314.14M | 369.97% (+€1.16B) | |||
06.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | €2.23/€2.1 | €2.05 | 2.78% (+€0.06) | €1.61B/€1.68B | €343.5M | 389.64% (+€1.34B) | |||
07.05.2025 | 2025 (רבעון 1) | €1.32/€1.76 | €0.92 | 91.65% (+€0.84) | €1.37B/€1.48B | €277.65M | 433.01% (+€1.20B) | |||
19.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | €1.37/€1.69 | €1.33 | 26.57% (+€0.35) | €1.34B/€1.36B | €291.89M | 364.63% (+€1.06B) | |||
30.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | €1.04/€1.19 | €1.01 | 16.84% (+€0.17) | €1.14B/€1.22B | €245.61M | 396.38% (+€973.55M) | |||
07.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | €1.64/€2.05 | €2.41 | -15.13% (-€0.36) | €1.35B/€1.4B | €373.76M | 274.29% (+€1.03B) |
ראו עוד