תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12.11.2026 | 2027 (רבעון 2) | €0.08/― | <€0.01 | ― | €1.33B/― | ― | ― | - | - | - |
14.05.2026 | 2026 (רבעון 4) | €0.2/€0.18 | €0.04 | 340.00% (+€0.14) | €1.7B/€1.66B | €56.33M | 2853.19% (+€1.61B) | |||
13.11.2025 | 2026 (רבעון 2) | -€0.03/<€0.01 | -€0.21 | 103.43% (+€0.22) | €1.24B/€1.24B | -€31.23M | 4069.23% (+€1.27B) | |||
14.05.2025 | 2025 (רבעון 4) | €0.06/€0.04 | €0.36 | -88.75% (-€0.32) | €1.6B/€1.56B | -€1.14M | 137600.00% (+€1.57B) | |||
14.11.2024 | 2025 (רבעון 2) | -€0.16/-€0.21 | €0.47 | -144.47% (-€0.68) | €1.27B/€1.25B | -€84.86M | 1567.57% (+€1.33B) | |||
15.05.2024 | 2024 (רבעון 4) | €0.35/€0.36 | €0.87 | -58.97% (-€0.51) | €1.75B/€1.76B | €125.7M | 1303.57% (+€1.64B) | |||
16.11.2023 | 2024 (רבעון 2) | €0.44/€0.47 | €0.47 | 0.38% (<+€0.01) | €1.52B/€1.57B | €177.99M | 783.54% (+€1.39B) | |||
18.05.2023 | 2023 (רבעון 4) | €0.83/€0.87 | €0.67 | 29.83% (+€0.20) | €1.93B/€1.87B | €317.42M | 488.89% (+€1.55B) | |||
17.11.2022 | 2023 (רבעון 2) | €0.4/€0.47 | €0.4 | 16.26% (+€0.07) | €1.32B/€1.46B | €209.89M | 596.89% (+€1.25B) | |||
18.05.2022 | 2022 (רבעון 4) | €0.68/€0.67 | €0.79 | -14.95% (-€0.12) | €1.9B/€1.94B | €302.27M | 542.53% (+€1.64B) | - | - | - |
ראו עוד