תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28.10.2026 | 2026 (רבעון 3) | €4.06/― | €4.53 | ― | €1.61B/― | ― | ― | - | - | - |
28.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | €3.42/€4.73 | €3.87 | 22.07% (+€0.85) | €1.47B/€1.54B | €170.51M | 800.94% (+€1.37B) | |||
29.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | €3.75/€4.67 | €3.44 | 35.66% (+€1.23) | €1.41B/€1.51B | €166.23M | 810.81% (+€1.35B) | |||
03.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | €4.47/€5.15 | €4.73 | 8.83% (+€0.42) | €1.35B/€1.49B | €176.65M | 742.22% (+€1.31B) | |||
29.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | €3.81/€4.53 | €2.71 | 66.89% (+€1.82) | €1.56B/€1.48B | €159.03M | 831.73% (+€1.32B) | |||
30.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | €2.78/€3.87 | €1.67 | 131.38% (+€2.20) | €1.42B/€1.47B | €139.8M | 953.09% (+€1.33B) | |||
30.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | €3.07/€3.44 | €2.74 | 25.65% (+€0.70) | €1.38B/€1.43B | €114.09M | 1150.55% (+€1.31B) | |||
04.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | €2.99/€4.73 | €2.79 | 69.97% (+€1.95) | €1.27B/€1.41B | €149.41M | 843.60% (+€1.26B) | |||
30.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | €2.25/€2.71 | €0.17 | 1505.26% (+€2.55) | €1.49B/€1.39B | €90.86M | 1433.10% (+€1.30B) | |||
31.07.2024 | 2024 (רבעון 2) | €1.67/€1.67 | -€1.7 | 198.43% (+€3.37) | €1.33B/€1.37B | €36.04M | 3694.32% (+€1.33B) |
ראו עוד