תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12.11.2026 | 2026 (רבעון 4) | €0.82/― | €0.82 | ― | €1.94B/― | ― | ― | - | - | - |
12.05.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.81/€0.81 | €0.73 | 10.92% (+€0.08) | €1.92B/€1.89B | €503.61M | 275.94% (+€1.39B) | |||
11.11.2025 | 2025 (רבעון 4) | €0.82/€0.82 | €0.78 | 5.31% (+€0.04) | €2B/€2.04B | €417.64M | 388.40% (+€1.62B) | |||
13.05.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.81/€0.73 | €0.74 | -1.86% (-€0.01) | €2.01B/€1.9B | €476.91M | 297.81% (+€1.42B) | |||
12.11.2024 | 2024 (רבעון 4) | €0.79/€0.78 | €0.64 | 21.96% (+€0.14) | €2.15B/€2.08B | €370.19M | 463.08% (+€1.71B) | |||
15.05.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.67/€0.74 | €0.63 | 18.50% (+€0.12) | €2.05B/€2.04B | €444.71M | 359.67% (+€1.60B) | |||
14.11.2023 | 2023 (רבעון 4) | €0.62/€0.64 | €0.48 | 31.61% (+€0.15) | €1.98B/€2.01B | €500.86M | 301.36% (+€1.51B) | |||
17.05.2023 | 2023 (רבעון 2) | €0.6/€0.63 | €0.55 | 14.29% (+€0.08) | €1.9B/€1.93B | €408.26M | 371.73% (+€1.52B) | |||
15.11.2022 | 2022 (רבעון 4) | €0.74/€0.48 | €0.44 | 9.46% (+€0.04) | €2.51B/€1.77B | €272.28M | 549.44% (+€1.50B) | |||
19.05.2022 | 2022 (רבעון 2) | €0.72/€0.55 | €0.04 | 1358.33% (+€0.51) | €2.36B/€1.72B | €320.73M | 435.17% (+€1.40B) | - | - | - |
ראו עוד