תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17.02.2027 | 2026 (רבעון 4) | €1.22/― | €0.38 | ― | €1.54B/― | ― | ― | - | - | - |
28.10.2026 | 2026 (רבעון 3) | €0.87/€0.74 | €0.13 | 453.33% (+€0.61) | €1.41B/€1.23B | €328.74M | 274.32% (+€901.78M) | |||
29.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.75/€0.68 | €0.31 | 117.09% (+€0.37) | €1.37B/€1.25B | €249.51M | 402.13% (+€1.00B) | |||
29.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | €1.05/€1.03 | €0.7 | 46.36% (+€0.33) | €1.49B/€1.71B | €479.23M | 256.88% (+€1.23B) | |||
11.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.45/€0.38 | €0.52 | -26.77% (-€0.14) | €1.17B/€1.28B | €173.42M | 639.61% (+€1.11B) | |||
29.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | €0.21/€0.13 | -€0.11 | 221.95% (+€0.24) | €1.05B/€1.05B | €68.21M | 1442.09% (+€983.66M) | |||
30.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.38/€0.31 | -€0.17 | 281.87% (+€0.49) | €1.11B/€1.11B | €140.21M | 694.51% (+€973.74M) | |||
30.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | €0.75/€0.7 | €0.06 | 1002.82% (+€0.64) | €1.25B/€1.28B | €186.22M | 584.89% (+€1.09B) | |||
12.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.27/€0.52 | €0.2 | 158.48% (+€0.32) | €1.05B/€1.07B | €95.8M | 1012.51% (+€969.95M) | |||
30.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | -€0.05/-€0.11 | €0.08 | -244.71% (-€0.19) | €922.18M/€929.02M | -€18.31M | 5175.09% (+€947.33M) |
ראו עוד