תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17.11.2026 | 2026 (רבעון 3) | €0.19/― | €0.18 | ― | €1.22B/― | ― | ― | - | - | - |
11.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.21/€0.21 | €0.21 | 1.29% (<+€0.01) | €1.17B/€1.17B | €323.04M | 261.51% (+€844.80M) | |||
12.05.2026 | 2026 (רבעון 1) | €0.18/€0.18 | €0.37 | -51.62% (-€0.19) | €1.05B/€1.01B | €268.73M | 277.57% (+€745.93M) | |||
17.03.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.2/€0.19 | €0.17 | 11.90% (+€0.02) | €1.12B/€1.08B | €276.49M | 292.24% (+€808.01M) | |||
12.11.2025 | 2025 (רבעון 3) | €0.2/€0.18 | €0.13 | 36.63% (+€0.05) | €1.1B/€1.05B | €267.68M | 293.08% (+€784.53M) | |||
12.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.19/€0.21 | €0.14 | 44.86% (+€0.06) | €1.06B/€1.04B | €296.37M | 250.44% (+€742.23M) | - | ||
13.05.2025 | 2025 (רבעון 1) | €0.17/€0.37 | €0.12 | 204.40% (+€0.25) | €968.08M/€899.6M | €524.77M | 71.43% (+€374.83M) | |||
18.03.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.16/€0.17 | €0.11 | 51.81% (+€0.06) | €970.45M/€923.18M | €242.25M | 281.09% (+€680.94M) | |||
12.11.2024 | 2024 (רבעון 3) | €0.15/€0.13 | €0.1 | 36.49% (+€0.04) | €931.95M/€870.94M | €196.54M | 343.15% (+€674.41M) | |||
13.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.15/€0.14 | €0.11 | 30.49% (+€0.03) | €950.69M/€879.81M | €206.68M | 325.68% (+€673.13M) | - |
ראו עוד