תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
30.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.19/― | €0.2 | ― | €1.1B/― | ― | ― | - | - | - |
30.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | €0.18/€0.2 | €0.18 | 9.52% (+€0.02) | €1.08B/€1.09B | €143.63M | 659.34% (+€947.04M) | |||
02.03.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.19/€0.2 | €0.17 | 15.00% (+€0.03) | €1.11B/€1.09B | €123.7M | 780.00% (+€964.82M) | |||
04.11.2025 | 2025 (רבעון 3) | €0.19/€0.2 | €0.17 | 15.00% (+€0.03) | €1.1B/€1.11B | €123.81M | 794.33% (+€983.44M) | |||
24.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.17/€0.2 | €0.15 | 35.29% (+€0.05) | €1.09B/€1.1B | €140.91M | 679.18% (+€957.02M) | |||
24.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | €0.16/€0.18 | €0.14 | 31.25% (+€0.04) | €1.06B/€1.08B | €119.64M | 803.76% (+€961.62M) | |||
27.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.16/€0.17 | €0.21 | -20.00% (-€0.04) | €1.05B/€1.07B | €162.08M | 563.16% (+€912.78M) | |||
24.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | €0.15/€0.17 | €0.07 | 150.00% (+€0.10) | €1.04B/€1.06B | €108.47M | 878.24% (+€952.61M) | |||
01.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.15/€0.15 | €0.14 | 6.25% (<+€0.01) | €1.03B/€1.03B | €78.82M | 1203.72% (+€948.75M) | |||
25.04.2024 | 2024 (רבעון 1) | €0.13/€0.14 | €0.1 | 33.33% (+€0.03) | €1.01B/€1.03B | €78.1M | 1220.92% (+€953.53M) |
ראו עוד