תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09.12.2026 | 2027 (רבעון 2) | €1.57/― | €2.18 | ― | €1.15B/― | ― | ― | - | - | - |
24.06.2026 | 2026 (רבעון 4) | €1.79/€1.75 | €2.2 | -20.31% (-€0.45) | €1.3B/€1.43B | €165.82M | 761.70% (+€1.26B) | - | - | - |
10.12.2025 | 2026 (רבעון 2) | €2.16/€2.18 | €2.21 | -1.35% (-€0.03) | €1.43B/€1.4B | €211.99M | 560.41% (+€1.19B) | - | - | - |
20.06.2025 | 2025 (רבעון 4) | /€2.2 | €2.16 | 1.59% (+€0.03) | /€1.43B | €221.25M | 547.85% (+€1.21B) | - | - | - |
06.12.2024 | 2025 (רבעון 2) | /€2.21 | €2.42 | -8.88% (-€0.21) | /€1.52B | €232.17M | 553.83% (+€1.29B) | - | - | - |
19.06.2024 | 2024 (רבעון 4) | /€2.16 | €2.78 | -22.34% (-€0.62) | /€1.51B | €220.89M | 583.72% (+€1.29B) | - | - | - |
08.12.2023 | 2024 (רבעון 2) | /€2.42 | €2.43 | -0.59% (-€0.01) | /€1.41B | €251.04M | 463.55% (+€1.16B) | - | - | - |
21.06.2023 | 2023 (רבעון 4) | /€2.78 | €2.68 | 3.94% (+€0.11) | /€1.6B | €289.61M | 453.07% (+€1.31B) | - | - | - |
09.12.2022 | 2023 (רבעון 2) | /€2.43 | €2.43 | 0.00% (€0.00) | /€1.43B | €263.14M | 441.59% (+€1.16B) | - | - | - |
22.06.2022 | 2022 (רבעון 4) | /€2.68 | €2.53 | 6.01% (+€0.15) | €931.53M/€1.34B | €287.95M | 364.67% (+€1.05B) | - | - | - |
ראו עוד