תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04.11.2026 | 2026 (רבעון 3) | €0.38/― | €0.55 | ― | €636.7M/― | ― | ― | - | - | - |
12.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.42/€0.51 | €0.41 | 25.71% (+€0.11) | €1.73B/€1.77B | €86.49M | 1942.27% (+€1.68B) | |||
12.05.2026 | 2026 (רבעון 1) | €0.38/€0.4 | €0.39 | 3.20% (+€0.01) | €1.67B/€1.7B | €33.88M | 4931.58% (+€1.67B) | |||
24.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.29/€0.31 | €0.37 | -15.12% (-€0.06) | €1.67B/€1.69B | €121.27M | 1293.38% (+€1.57B) | |||
05.11.2025 | 2025 (רבעון 3) | €0.44/€0.55 | €0.36 | 53.60% (+€0.19) | €1.67B/€1.66B | €139.1M | 1094.87% (+€1.52B) | |||
05.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.34/€0.41 | €0.38 | 6.50% (+€0.02) | €1.63B/€1.73B | -€735.64M | 335.52% (+€2.47B) | |||
06.05.2025 | 2025 (רבעון 1) | €0.19/€0.39 | €0.29 | 33.94% (+€0.10) | €1.55B/€1.58B | €5.35M | 29400.00% (+€1.57B) | |||
20.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.32/€0.37 | €0.3 | 22.75% (+€0.07) | €1.64B/€1.66B | €20.51M | 7978.26% (+€1.64B) | |||
07.11.2024 | 2024 (רבעון 3) | €0.35/€0.36 | €0.09 | 315.46% (+€0.27) | €1.62B/€1.63B | €17.83M | 9040.00% (+€1.61B) | |||
08.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.28/€0.38 | €0.21 | 82.63% (+€0.17) | €1.37B/€1.42B | €26.75M | 5196.67% (+€1.39B) |
ראו עוד