תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12.11.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.32/― | €0.24 | ― | €1.75B/― | ― | ― | - | - | - |
05.08.2026 | 2026 (רבעון 1) | €0.29/€0.32 | €0.21 | 51.14% (+€0.11) | €1.59B/€1.63B | €86M | 1795.10% (+€1.54B) | |||
14.05.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.02/-€0.08 | €0.15 | -151.76% (-€0.23) | €1.63B/€1.64B | -€21.08M | 7884.16% (+€1.66B) | |||
12.02.2026 | 2025 (רבעון 3) | €0.42/€0.36 | €0.35 | 3.65% (+€0.01) | €1.76B/€1.73B | €97.67M | 1672.72% (+€1.63B) | - | ||
13.11.2025 | 2026 (רבעון 2) | €0.27/€0.24 | €0.27 | -11.45% (-€0.03) | €1.68B/€1.7B | €64.1M | 2547.54% (+€1.63B) | |||
06.08.2025 | 2026 (רבעון 1) | €0.28/€0.21 | €0.28 | -25.80% (-€0.07) | €1.62B/€1.54B | €56.86M | 2609.68% (+€1.48B) | - | ||
09.05.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.18/€0.15 | €0.12 | 30.10% (+€0.03) | €1.58B/€1.57B | €40.41M | 3788.63% (+€1.53B) | - | ||
10.02.2025 | 2024 (רבעון 3) | €0.3/€0.35 | €0.34 | 1.18% (<+€0.01) | €1.68B/€1.72B | €94.37M | 1726.22% (+€1.63B) | - | ||
11.11.2024 | 2025 (רבעון 2) | €0.25/€0.27 | €0.33 | -18.98% (-€0.06) | €1.63B/€1.63B | €72.75M | 2147.44% (+€1.56B) | |||
09.08.2024 | 2025 (רבעון 1) | €0.22/€0.28 | €0.23 | 20.77% (+€0.05) | €1.52B/€1.57B | €78.56M | 1897.88% (+€1.49B) | - |
ראו עוד