תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26.01.2027 | 2026 (רבעון 4) | €0.22/― | €0.18 | ― | €1.67B/― | ― | ― | - | - | - |
28.10.2026 | 2026 (רבעון 3) | €0.19/€0.18 | €0.17 | 7.98% (+€0.01) | €1.55B/€1.55B | €223.57M | 594.04% (+€1.33B) | |||
17.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.19/€0.18 | €0.17 | 5.13% (<+€0.01) | €1.53B/€1.59B | €231.78M | 587.04% (+€1.36B) | |||
29.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | €0.18/€0.16 | €0.17 | -4.21% (>-€0.01) | €1.46B/€1.4B | €205.51M | 582.08% (+€1.20B) | |||
26.01.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.19/€0.18 | €0.18 | 2.99% (<+€0.01) | €1.6B/€1.53B | €222.96M | 584.97% (+€1.30B) | |||
29.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | €0.17/€0.17 | €0.15 | 15.34% (+€0.02) | €1.44B/€1.43B | €183.4M | 679.64% (+€1.25B) | |||
18.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.17/€0.17 | €0.16 | 9.55% (+€0.02) | €1.48B/€1.4B | €193.78M | 621.16% (+€1.20B) | |||
29.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | €0.17/€0.17 | €0.14 | 17.28% (+€0.02) | €1.42B/€1.3B | €184.03M | 606.18% (+€1.12B) | |||
30.01.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.16/€0.18 | €0.15 | 16.86% (+€0.03) | €1.35B/€1.43B | €195.71M | 630.05% (+€1.23B) | |||
25.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | €0.17/€0.15 | €0.16 | -8.43% (-€0.01) | €1.36B/€1.34B | €198.58M | 577.26% (+€1.15B) |
ראו עוד