תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28.10.2026 | 2026 (רבעון 3) | €1.1/― | €1.09 | ― | €2.09B/― | ― | ― | - | - | - |
29.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | €1.2/€1.22 | €1.2 | 1.48% (+€0.02) | €2.07B/€2.08B | €115.28M | 1700.23% (+€1.96B) | |||
29.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | €1.5/€1.53 | €1.62 | -5.52% (-€0.09) | €2.07B/€2.08B | €146.09M | 1322.63% (+€1.93B) | |||
19.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.79/€0.82 | €0.7 | 16.46% (+€0.12) | €1.92B/€1.92B | €80.15M | 2292.09% (+€1.84B) | |||
29.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | €1.05/€1.09 | €0.81 | 34.07% (+€0.28) | €1.98B/€1.96B | €107.18M | 1731.92% (+€1.86B) | |||
30.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | €1.11/€1.2 | €0.84 | 43.62% (+€0.37) | €1.94B/€1.98B | €119.31M | 1560.85% (+€1.86B) | |||
30.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | €1.38/€1.62 | €1 | 61.61% (+€0.62) | €1.97B/€2B | €160.64M | 1142.29% (+€1.83B) | |||
20.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.65/€0.7 | €0.44 | 61.22% (+€0.27) | €1.75B/€1.78B | €71.03M | 2407.76% (+€1.71B) | |||
30.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | €0.69/€0.81 | €0.58 | 40.00% (+€0.23) | €1.67B/€1.74B | €81.75M | 2023.93% (+€1.65B) | |||
29.07.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.7/€0.84 | €0.63 | 32.39% (+€0.21) | €1.64B/€1.69B | €85.03M | 1887.13% (+€1.60B) |
ראו עוד