תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03.03.2027 | 2026 (רבעון 4) | €0.12/― | €0.06 | ― | €105.57M/― | ― | ― | - | - | - |
29.10.2026 | 2026 (רבעון 3) | €0.08/€0.1 | €0.07 | 52.70% (+€0.03) | €99.23M/€100.33M | €5.84M | 1618.12% (+€94.49M) | |||
30.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.05/€0.05 | >-€0.01 | 3100.00% (+€0.06) | €95.6M/€99.46M | €2.15M | 4531.98% (+€97.31M) | |||
30.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | €0.06/€0.04 | €0.09 | -54.74% (-€0.05) | €91.97M/€94.44M | €1.22M | 7649.67% (+€93.22M) | |||
19.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.06/€0.06 | €0.1 | -43.10% (-€0.04) | €94.44M/€98.31M | €648.27K | 15064.36% (+€97.66M) | |||
30.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | €0.08/€0.07 | €0.2 | -66.96% (-€0.13) | €93.13M/€92.61M | €2.48M | 3639.26% (+€90.13M) | - | ||
31.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.07/>-€0.01 | €0.06 | -102.86% (-€0.06) | €92.3M/€93.22M | €27.09M | 244.09% (+€66.13M) | - | ||
01.05.2025 | 2025 (רבעון 1) | €0.08/€0.09 | €0.06 | 33.80% (+€0.02) | €92.46M/€93.3M | €3M | 3010.57% (+€90.30M) | |||
27.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.09/€0.1 | €0.17 | -37.97% (-€0.06) | €91.83M/€102.27M | €5.96M | 1615.17% (+€96.30M) | - | ||
30.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | €0.05/€0.2 | €0.12 | 61.15% (+€0.08) | €90.55M/€93.72M | -€38.59M | 342.86% (+€132.31M) | - |
ראו עוד