תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09.03.2027 | 2026 (רבעון 4) | €1.46/― | €1.32 | ― | €2.01B/― | ― | ― | - | - | - |
04.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | €1.38/€1.4 | €1.15 | 22.43% (+€0.26) | €1.88B/€1.88B | €92.57M | 1927.74% (+€1.78B) | - | - | - |
03.03.2026 | 2025 (רבעון 4) | €1.27/€1.32 | €1.13 | 17.29% (+€0.19) | €1.73B/€1.9B | €89.07M | 2035.78% (+€1.81B) | - | - | - |
05.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | €1.09/€1.15 | €1.21 | -5.03% (-€0.06) | €1.73B/€1.7B | €77.51M | 2095.33% (+€1.62B) | - | - | - |
04.03.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.92/€1.13 | €1.14 | -1.02% (-€0.01) | €1.82B/€1.75B | €84.98M | 1956.18% (+€1.66B) | - | - | - |
06.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | /€1.21 | €0.65 | 84.46% (+€0.55) | /€1.74B | €81.13M | 2043.60% (+€1.66B) | - | - | - |
05.03.2024 | 2023 (רבעון 4) | /€1.14 | €0.35 | 229.73% (+€0.79) | /€1.75B | €65.61M | 2568.51% (+€1.69B) | - | - | - |
01.08.2023 | 2023 (רבעון 2) | /€0.65 | €0.54 | 20.43% (+€0.11) | /€1.71B | €38.76M | 4316.57% (+€1.67B) | - | - | - |
07.03.2023 | 2022 (רבעון 4) | /€0.35 | €0.68 | -49.49% (-€0.34) | /€1.88B | €24.98M | 7410.28% (+€1.85B) | - | - | - |
02.08.2022 | 2022 (רבעון 2) | /€0.54 | €0.42 | 30.62% (+€0.13) | /€1.56B | €28.72M | 5336.59% (+€1.53B) | - | - | - |
ראו עוד