תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03.11.2026 | 2026 (רבעון 3) | CHF4.03/― | CHF3.2 | ― | CHF1.29B/― | ― | ― | - | - | - |
04.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF3.6/CHF5.24 | CHF2.98 | 75.90% (+CHF2.26) | CHF1.23B/CHF1.28B | CHF192.18M | 567.38% (+CHF1.09B) | |||
12.05.2026 | 2026 (רבעון 1) | CHF3.5/CHF3.92 | CHF3.32 | 18.16% (+CHF0.60) | CHF1.22B/CHF1.24B | CHF111.35M | 1012.59% (+CHF1.13B) | |||
12.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | CHF3.57/CHF3.57 | CHF3.3 | 8.25% (+CHF0.27) | CHF1.21B/CHF1.23B | CHF57.74M | 2028.57% (+CHF1.17B) | |||
28.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | CHF3.09/CHF3.2 | CHF2.88 | 11.17% (+CHF0.32) | CHF1.08B/CHF1.11B | CHF83.31M | 1226.73% (+CHF1.02B) | |||
05.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF2.75/CHF2.98 | CHF2.62 | 13.52% (+CHF0.35) | CHF1.06B/CHF1.08B | CHF92.38M | 1066.07% (+CHF984.82M) | |||
29.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | CHF2.98/CHF3.32 | CHF2.34 | 41.55% (+CHF0.97) | CHF1.06B/CHF1.07B | CHF112.17M | 855.15% (+CHF959.25M) | |||
13.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | CHF3.25/CHF3.3 | CHF1.41 | 133.92% (+CHF1.89) | CHF1.09B/CHF1.09B | CHF134.44M | 714.11% (+CHF960.07M) | |||
29.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | CHF2.66/CHF2.88 | CHF0.72 | 301.15% (+CHF2.16) | CHF1B/CHF1.04B | CHF113M | 817.52% (+CHF923.78M) | |||
30.07.2024 | 2024 (רבעון 2) | CHF2.32/CHF2.62 | CHF2.71 | -3.34% (-CHF0.09) | CHF974.95M/CHF999.66M | CHF93.2M | 972.57% (+CHF906.46M) |
ראו עוד