תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13.01.2027 | 2027 (רבעון 3) | CHF0.03/― | CHF0.03 | ― | CHF2.16B/― | ― | ― | - | - | - |
15.10.2026 | 2027 (רבעון 2) | CHF0.03/CHF0.03 | CHF0.03 | -2.86% (>-CHF0.01) | CHF2.13B/CHF2.14B | CHF276.58M | 673.38% (+CHF1.86B) | |||
16.07.2026 | 2027 (רבעון 1) | CHF0.03/CHF0.03 | CHF0.03 | -10.81% (>-CHF0.01) | CHF2.15B/CHF2.14B | CHF292.38M | 630.27% (+CHF1.84B) | - | ||
16.04.2026 | 2026 (רבעון 4) | CHF0.03/CHF0.03 | CHF0.03 | -10.00% (>-CHF0.01) | CHF2.16B/CHF2.19B | CHF315.93M | 592.11% (+CHF1.87B) | - | ||
16.01.2026 | 2026 (רבעון 3) | CHF0.03/CHF0.03 | CHF0.03 | -5.41% (>-CHF0.01) | CHF2.15B/CHF2.18B | CHF289.15M | 655.24% (+CHF1.89B) | - | ||
16.10.2025 | 2026 (רבעון 2) | CHF0.03/CHF0.03 | CHF0.03 | -2.78% (>-CHF0.01) | CHF2.12B/CHF2.15B | CHF307.12M | 599.20% (+CHF1.84B) | |||
17.07.2025 | 2026 (רבעון 1) | CHF0.03/CHF0.03 | CHF0.03 | 8.82% (<+CHF0.01) | CHF2.13B/CHF2.14B | CHF321.4M | 564.62% (+CHF1.81B) | |||
16.04.2025 | 2025 (רבעון 4) | CHF0.03/CHF0.03 | CHF0.03 | 25.00% (<+CHF0.01) | CHF2.21B/CHF2.15B | CHF340.34M | 530.44% (+CHF1.81B) | - | ||
17.01.2025 | 2025 (רבעון 3) | CHF0.03/CHF0.03 | CHF0.03 | 19.35% (<+CHF0.01) | CHF2.14B/CHF2.18B | CHF328.03M | 565.48% (+CHF1.85B) | |||
17.10.2024 | 2025 (רבעון 2) | CHF0.03/CHF0.03 | CHF0.02 | 20.00% (<+CHF0.01) | CHF2.19B/CHF2.2B | CHF316.36M | 595.01% (+CHF1.88B) |
ראו עוד