תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18.02.2027 | 2026 (רבעון 4) | CHF1.72/― | CHF1.39 | ― | CHF1.59B/― | ― | ― | - | - | - |
29.10.2026 | 2026 (רבעון 3) | CHF2.3/CHF2.32 | CHF2.33 | -0.35% (>-CHF0.01) | CHF1.84B/CHF1.79B | CHF296.99M | 502.98% (+CHF1.49B) | |||
29.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF2.02/CHF2.12 | CHF2.01 | 5.71% (+CHF0.11) | CHF1.75B/CHF1.77B | CHF265.1M | 566.60% (+CHF1.50B) | |||
29.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | CHF0.9/CHF1.11 | CHF0.82 | 35.00% (+CHF0.29) | CHF1.34B/CHF1.44B | CHF135.67M | 960.97% (+CHF1.30B) | |||
17.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | CHF1.73/CHF1.39 | CHF1.78 | -21.66% (-CHF0.39) | CHF1.6B/CHF1.57B | CHF206.57M | 658.97% (+CHF1.36B) | |||
13.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | CHF2.23/CHF2.33 | CHF1.82 | 27.93% (+CHF0.51) | CHF1.86B/CHF1.88B | CHF307.32M | 511.23% (+CHF1.57B) | - | - | - |
31.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF2.07/CHF2.01 | CHF1.93 | 4.26% (+CHF0.08) | CHF1.81B/CHF1.72B | CHF263.05M | 555.16% (+CHF1.46B) | |||
30.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | CHF0.63/CHF0.82 | CHF0.66 | 25.00% (+CHF0.16) | CHF1.36B/CHF1.34B | CHF105.66M | 1168.11% (+CHF1.23B) | |||
18.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | CHF1.44/CHF1.78 | CHF1.2 | 48.63% (+CHF0.58) | CHF1.49B/CHF1.52B | CHF240.84M | 530.91% (+CHF1.28B) | |||
30.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | CHF1.89/CHF1.82 | CHF1.88 | -3.06% (-CHF0.06) | CHF1.64B/CHF1.64B | CHF170.18M | 865.27% (+CHF1.47B) |
ראו עוד