תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF1.85/― | CHF2.35 | ― | CHF3.06B/― | ― | ― | - | - | - |
23.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | CHF1.41/CHF1.39 | CHF2 | -30.35% (-CHF0.61) | CHF2.62B/CHF2.65B | CHF269.6M | 882.31% (+CHF2.38B) | |||
29.01.2026 | 2025 (רבעון 4) | CHF2.18/CHF1.99 | CHF3.44 | -42.21% (-CHF1.45) | CHF3.37B/CHF3.58B | CHF389.73M | 819.18% (+CHF3.19B) | |||
21.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | CHF2.25/CHF2.3 | CHF2.6 | -11.64% (-CHF0.30) | CHF3.34B/CHF3.42B | CHF455.17M | 651.89% (+CHF2.97B) | |||
22.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF2.29/CHF2.35 | CHF2.98 | -20.89% (-CHF0.62) | CHF3.4B/CHF3.42B | CHF472.76M | 623.73% (+CHF2.95B) | |||
22.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | CHF1.89/CHF2 | CHF2.41 | -17.10% (-CHF0.41) | CHF2.97B/CHF3.02B | CHF406.19M | 644.58% (+CHF2.62B) | |||
30.01.2025 | 2024 (רבעון 4) | CHF2.53/CHF3.44 | CHF2.55 | 35.06% (+CHF0.89) | CHF3.6B/CHF3.82B | CHF709.55M | 438.94% (+CHF3.11B) | |||
22.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | CHF2.42/CHF2.6 | CHF2.25 | 15.52% (+CHF0.35) | CHF3.32B/CHF3.48B | CHF542.25M | 541.39% (+CHF2.94B) | |||
23.07.2024 | 2024 (רבעון 2) | CHF2.54/CHF2.98 | CHF2.49 | 19.31% (+CHF0.48) | CHF3.49B/CHF3.57B | CHF628.66M | 468.47% (+CHF2.95B) | |||
23.04.2024 | 2024 (רבעון 1) | CHF1.83/CHF2.41 | CHF1.83 | 31.91% (+CHF0.58) | CHF2.78B/CHF3.07B | CHF515.1M | 495.67% (+CHF2.55B) |
ראו עוד