תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04.11.2026 | 2026 (רבעון 3) | CHF1.83/― | CHF1.71 | ― | CHF1.15B/― | ― | ― | - | - | - |
05.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF1.68/CHF1.76 | CHF1.47 | 18.99% (+CHF0.28) | CHF1.14B/CHF1.15B | CHF36.58M | 3035.81% (+CHF1.11B) | |||
06.05.2026 | 2026 (רבעון 1) | CHF1.31/CHF1.48 | CHF1.33 | 11.11% (+CHF0.15) | CHF1.12B/CHF1.13B | CHF26.45M | 4183.80% (+CHF1.11B) | |||
26.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | CHF2.04/CHF2.09 | CHF1.75 | 19.81% (+CHF0.35) | CHF1.12B/CHF1.14B | CHF56.11M | 1924.96% (+CHF1.08B) | |||
05.11.2025 | 2025 (רבעון 3) | CHF1.72/CHF1.71 | CHF1.24 | 37.75% (+CHF0.47) | CHF1.1B/CHF1.1B | CHF29.91M | 3577.69% (+CHF1.07B) | |||
06.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF1.19/CHF1.47 | CHF1.38 | 7.19% (+CHF0.10) | CHF1.05B/CHF1.07B | CHF36.01M | 2875.97% (+CHF1.04B) | |||
12.05.2025 | 2025 (רבעון 1) | CHF0.97/CHF1.33 | CHF1.25 | 6.58% (+CHF0.08) | CHF999.48M/CHF1.03B | CHF42.52M | 2316.09% (+CHF984.74M) | |||
26.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | CHF1.55/CHF1.75 | CHF2.27 | -23.19% (-CHF0.53) | CHF1.03B/CHF1.04B | CHF31.72M | 3183.64% (+CHF1.01B) | |||
06.11.2024 | 2024 (רבעון 3) | CHF1.47/CHF1.24 | CHF1.58 | -21.35% (-CHF0.34) | CHF1.05B/CHF1.04B | CHF23.81M | 4254.67% (+CHF1.01B) | |||
07.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | CHF1.21/CHF1.38 | CHF0.97 | 41.53% (+CHF0.40) | CHF1.04B/CHF1.03B | CHF38.07M | 2612.34% (+CHF994.46M) |
ראו עוד