תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.04.2027 | 2026 (רבעון 4) | <CHF0.01/― | CHF0.03 | ― | CHF2.26B/― | ― | ― | - | - | - |
31.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF0.02/CHF0.01 | CHF0.02 | -22.22% (>-CHF0.01) | CHF2.08B/CHF1.3B | CHF32.58M | 3899.45% (+CHF1.27B) | - | - | |
31.03.2026 | 2025 (רבעון 4) | CHF0.03/CHF0.03 | >-CHF0.01 | 514.67% (+CHF0.04) | CHF2.2B/CHF1.33B | CHF74.47M | 1679.35% (+CHF1.25B) | - | - | |
29.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF0.01/CHF0.02 | -CHF0.01 | 241.73% (+CHF0.03) | CHF1.95B/CHF1.27B | CHF36.93M | 3336.58% (+CHF1.23B) | - | ||
28.03.2025 | 2024 (רבעון 4) | -CHF0.01/>-CHF0.01 | -CHF0.05 | 85.00% (+CHF0.04) | CHF1.95B/CHF1.2B | -CHF55.94M | 2238.23% (+CHF1.25B) | - | - | |
30.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | /-CHF0.01 | -CHF0.04 | 65.30% (+CHF0.03) | /CHF1.12B | -CHF26.66M | 4296.12% (+CHF1.15B) | - | - | |
28.03.2024 | 2023 (רבעון 4) | -CHF0.01/-CHF0.05 | -CHF0.14 | 63.26% (+CHF0.09) | CHF1.24B/CHF1.06B | -CHF106.39M | 1095.92% (+CHF1.17B) | - | - | |
31.08.2023 | 2023 (רבעון 2) | -CHF0.04/-CHF0.04 | -CHF0.12 | 69.01% (+CHF0.09) | /CHF821.47M | -CHF77.19M | 1164.28% (+CHF898.66M) | - | - | - |
31.03.2023 | 2022 (רבעון 4) | -CHF0.09/-CHF0.06 | -CHF0.06 | -6.87% (>-CHF0.01) | CHF699.13M/CHF321.02M | -CHF288.28M | 211.36% (+CHF609.29M) | - | - | - |
31.08.2022 | 2022 (רבעון 2) | -CHF1.17/-CHF0.12 | -CHF0.09 | -44.91% (-CHF0.04) | CHF6.96B/CHF387.67M | -CHF249.96M | 255.09% (+CHF637.63M) | - | - | - |
ראו עוד