תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
29.10.2026 | 2026 (רבעון 3) | CHF1.25/― | CHF1.2 | ― | CHF4.4B/― | ― | ― | - | - | - |
30.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF1.24/CHF1.23 | CHF1.19 | 2.78% (+CHF0.03) | CHF4.43B/CHF4.44B | CHF1.9B | 133.68% (+CHF2.54B) | |||
30.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | CHF1.03/CHF1.09 | CHF1.02 | 7.32% (+CHF0.07) | CHF3.8B/CHF3.95B | CHF1.81B | 118.46% (+CHF2.14B) | |||
29.01.2026 | 2025 (רבעון 4) | CHF1.09/CHF1.08 | CHF1.07 | 0.78% (<+CHF0.01) | CHF4.18B/CHF4.23B | CHF924.1M | 357.63% (+CHF3.30B) | |||
30.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | CHF1.19/CHF1.2 | CHF1.14 | 5.07% (+CHF0.06) | CHF4.39B/CHF4.36B | CHF1.97B | 121.65% (+CHF2.39B) | |||
30.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF1.15/CHF1.19 | CHF1.09 | 9.92% (+CHF0.11) | CHF4.3B/CHF4.39B | CHF1.97B | 123.11% (+CHF2.42B) | |||
29.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | CHF0.98/CHF1.02 | CHF0.95 | 6.96% (+CHF0.07) | CHF3.83B/CHF3.75B | CHF889.26M | 321.55% (+CHF2.86B) | |||
30.01.2025 | 2024 (רבעון 4) | CHF1.06/CHF1.07 | CHF0.98 | 9.32% (+CHF0.09) | CHF4.19B/CHF4.24B | CHF2.51B | 68.46% (+CHF1.72B) | |||
31.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | CHF1.12/CHF1.14 | CHF1.06 | 7.81% (+CHF0.08) | CHF4.42B/CHF4.43B | CHF1.9B | 133.67% (+CHF2.54B) | |||
31.07.2024 | 2024 (רבעון 2) | CHF1.11/CHF1.09 | CHF1.09 | 0.00% (CHF0.00) | CHF4.47B/CHF4.38B | CHF3.15B | 39.09% (+CHF1.23B) |
ראו עוד