תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18.06.2026 | 2026 (רבעון 3) | CHF2.4/― | CHF1.99 | ― | CHF6.67B/― | ― | ― | - | - | - |
18.03.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF1.96/CHF2.1 | CHF1.51 | 38.66% (+CHF0.59) | CHF6.07B/CHF6.46B | CHF173.99M | 3613.90% (+CHF6.29B) | |||
17.12.2025 | 2026 (רבעון 1) | CHF2.11/CHF2.22 | CHF1.56 | 42.50% (+CHF0.66) | CHF6.27B/CHF6.48B | CHF113.91M | 5588.36% (+CHF6.37B) | |||
25.09.2025 | 2025 (רבעון 4) | CHF2.28/CHF2.57 | CHF1.79 | 43.04% (+CHF0.77) | CHF5.92B/CHF6.44B | CHF170.08M | 3685.32% (+CHF6.27B) | |||
17.06.2025 | 2025 (רבעון 3) | CHF1.8/CHF1.99 | CHF1.47 | 34.92% (+CHF0.51) | CHF5.51B/CHF6.11B | CHF173.21M | 3426.13% (+CHF5.93B) | |||
20.03.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF1.43/CHF1.51 | CHF1.31 | 15.48% (+CHF0.20) | CHF5B/CHF5.25B | CHF91.28M | 5650.43% (+CHF5.16B) | |||
18.12.2024 | 2025 (רבעון 1) | CHF1.46/CHF1.56 | CHF2.03 | -23.08% (-CHF0.47) | CHF5.16B/CHF5.46B | CHF78.02M | 6894.00% (+CHF5.38B) | |||
26.09.2024 | 2024 (רבעון 4) | CHF1.73/CHF1.79 | CHF1.91 | -6.12% (-CHF0.12) | CHF5.14B/CHF5.43B | CHF107.67M | 4946.38% (+CHF5.33B) | |||
20.06.2024 | 2024 (רבעון 3) | CHF1.44/CHF1.47 | CHF1.55 | -5.03% (-CHF0.08) | CHF5.09B/CHF5.28B | CHF100.65M | 5144.19% (+CHF5.18B) | |||
15.03.2024 | 2024 (רבעון 2) | CHF1.29/CHF1.31 | CHF1.47 | -10.64% (-CHF0.16) | CHF5.38B/CHF5.28B | CHF723.25M | 629.99% (+CHF4.56B) |
ראו עוד