תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22.10.2026 | 2026 (רבעון 3) | CHF1.79/― | CHF2.3 | ― | CHF4.14B/― | ― | ― | - | - | - |
23.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF1.51/CHF1.61 | CHF2.24 | -28.20% (-CHF0.63) | CHF4.15B/CHF8.03B | CHF4.69B | 71.05% (+CHF3.33B) | |||
23.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | CHF2.01/CHF2.12 | CHF2.05 | 3.59% (+CHF0.07) | CHF7.68B/CHF7.55B | CHF678.09M | 1013.64% (+CHF6.87B) | |||
29.01.2026 | 2025 (רבעון 4) | CHF2.2/CHF2.24 | CHF2.01 | 11.32% (+CHF0.23) | CHF8.22B/CHF8.06B | CHF243.65M | 3207.80% (+CHF7.82B) | |||
23.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | CHF2.11/CHF2.3 | CHF2.1 | 9.30% (+CHF0.20) | CHF8.39B/CHF8.6B | CHF1.51B | 470.30% (+CHF7.09B) | |||
24.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF2.17/CHF2.24 | CHF2.03 | 10.45% (+CHF0.21) | CHF8.31B/CHF8.55B | CHF1.3B | 559.43% (+CHF7.25B) | |||
29.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | CHF1.8/CHF2.05 | CHF1.84 | 11.57% (+CHF0.21) | CHF7.92B/CHF8.11B | CHF1.2B | 577.78% (+CHF6.91B) | |||
06.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | CHF1.89/CHF2.01 | CHF2.12 | -5.02% (-CHF0.11) | CHF8.12B/CHF8.33B | CHF1.06B | 685.14% (+CHF7.27B) | |||
24.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | CHF2.04/CHF2.1 | CHF1.85 | 13.65% (+CHF0.25) | CHF8.18B/CHF8.03B | CHF1.17B | 588.46% (+CHF6.87B) | |||
25.07.2024 | 2024 (רבעון 2) | CHF1.97/CHF2.03 | CHF1.82 | 11.67% (+CHF0.21) | CHF7.77B/CHF7.91B | CHF1.28B | 520.14% (+CHF6.63B) |
ראו עוד