תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27.01.2027 | 2027 (רבעון 2) | CHF6.1/― | CHF5.65 | ― | CHF2.12B/― | ― | ― | - | - | - |
21.10.2026 | 2027 (רבעון 1) | CHF5.45/CHF6.36 | CHF5.68 | 11.82% (+CHF0.67) | CHF2.08B/CHF2.05B | CHF108.16M | 1798.18% (+CHF1.94B) | |||
05.08.2026 | 2026 (רבעון 4) | CHF6.13/CHF7.39 | CHF6.97 | 6.07% (+CHF0.42) | CHF2.24B/CHF2.25B | CHF130.05M | 1628.27% (+CHF2.12B) | |||
22.04.2026 | 2026 (רבעון 3) | CHF5.77/CHF6.03 | CHF5.17 | 16.69% (+CHF0.86) | CHF1.95B/CHF1.95B | CHF108.18M | 1703.01% (+CHF1.84B) | |||
21.01.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF5.37/CHF5.65 | CHF4.94 | 14.45% (+CHF0.71) | CHF1.88B/CHF1.84B | CHF102.76M | 1692.50% (+CHF1.74B) | |||
22.10.2025 | 2026 (רבעון 1) | CHF5.1/CHF5.68 | CHF4.92 | 15.51% (+CHF0.76) | CHF1.87B/CHF1.9B | CHF103.55M | 1732.88% (+CHF1.79B) | |||
06.08.2025 | 2025 (רבעון 4) | CHF5.44/CHF6.97 | CHF5.48 | 27.08% (+CHF1.49) | CHF1.9B/CHF1.91B | CHF130.97M | 1359.66% (+CHF1.78B) | |||
23.04.2025 | 2025 (רבעון 3) | CHF4.65/CHF5.17 | CHF4.76 | 8.54% (+CHF0.41) | CHF1.77B/CHF1.8B | CHF92.81M | 1837.23% (+CHF1.71B) | |||
22.01.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF4.31/CHF4.94 | CHF3.62 | 36.47% (+CHF1.32) | CHF1.69B/CHF1.74B | CHF91.21M | 1809.99% (+CHF1.65B) | |||
23.10.2024 | 2025 (רבעון 1) | CHF4.18/CHF4.92 | CHF3.62 | 36.01% (+CHF1.30) | CHF1.59B/CHF1.71B | CHF99.71M | 1611.55% (+CHF1.61B) |
ראו עוד