תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23.02.2027 | 2026 (רבעון 4) | CHF1.45/― | CHF1.16 | ― | CHF1.4B/― | ― | ― | - | - | - |
23.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF1.36/CHF1.05 | CHF1.28 | -18.12% (-CHF0.23) | CHF695.16M/CHF1.45B | CHF113.23M | 1179.02% (+CHF1.33B) | - | - | - |
26.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | CHF1.16/CHF1.16 | CHF1.43 | -19.09% (-CHF0.27) | CHF702.09M/CHF1.42B | CHF26.36M | 5300.70% (+CHF1.40B) | - | - | - |
24.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF1.39/CHF1.28 | CHF1.48 | -13.75% (-CHF0.20) | CHF724.28M/CHF1.45B | CHF111.93M | 1191.04% (+CHF1.33B) | - | - | - |
27.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | CHF1.37/CHF1.43 | CHF1.55 | -7.49% (-CHF0.12) | CHF1.43B/CHF1.42B | CHF27.75M | 5016.05% (+CHF1.39B) | - | - | - |
25.07.2024 | 2024 (רבעון 2) | CHF1.5/CHF1.48 | CHF1.58 | -5.88% (-CHF0.09) | CHF1.51B/CHF1.5B | CHF138.47M | 985.05% (+CHF1.36B) | - | - | - |
22.02.2024 | 2023 (רבעון 4) | CHF1.47/CHF1.55 | CHF1.32 | 17.44% (+CHF0.23) | CHF1.52B/CHF1.49B | CHF144.6M | 931.32% (+CHF1.35B) | - | - | - |
27.07.2023 | 2023 (רבעון 2) | CHF1.61/CHF1.58 | CHF1.56 | 1.19% (+CHF0.02) | CHF1.56B/CHF1.59B | CHF148.5M | 973.25% (+CHF1.45B) | - | - | - |
23.02.2023 | 2022 (רבעון 4) | CHF1.41/CHF1.32 | CHF1.8 | -26.55% (-CHF0.48) | CHF1.47B/CHF1.5B | CHF145.9M | 927.54% (+CHF1.35B) | - | - | - |
21.07.2022 | 2022 (רבעון 2) | CHF1.37/CHF1.56 | CHF1.41 | 10.53% (+CHF0.15) | CHF1.32B/CHF1.5B | CHF148.59M | 908.56% (+CHF1.35B) | - | - | - |
ראו עוד