תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20.01.2027 | 2026 (רבעון 4) | CHF1.28/― | CHF1.03 | ― | CHF3.11B/― | ― | ― | - | - | - |
15.10.2026 | 2026 (רבעון 3) | CHF1.24/CHF1.49 | -CHF0.02 | 9200.00% (+CHF1.51) | CHF3.09B/CHF2.9B | CHF395.93M | 631.88% (+CHF2.50B) | |||
16.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF1.85/CHF1.74 | CHF0.32 | 443.59% (+CHF1.42) | CHF3.27B/CHF3.1B | CHF333.63M | 829.24% (+CHF2.77B) | |||
16.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | CHF1.26/CHF1.15 | CHF1.76 | -34.88% (-CHF0.61) | CHF2.69B/CHF2.51B | CHF348.39M | 620.71% (+CHF2.16B) | |||
22.01.2026 | 2025 (רבעון 4) | CHF0.76/CHF1.03 | CHF0.85 | 21.15% (+CHF0.18) | CHF2.69B/CHF3.33B | CHF185.26M | 1699.12% (+CHF3.15B) | |||
22.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | -CHF0.12/-CHF0.02 | CHF0.47 | -103.51% (-CHF0.48) | CHF2.53B/CHF2.38B | CHF190.18M | 1153.88% (+CHF2.19B) | |||
16.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF0.26/CHF0.32 | CHF0.13 | 143.75% (+CHF0.19) | CHF2.38B/CHF2.41B | CHF134.44M | 1692.68% (+CHF2.28B) | |||
16.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | CHF1.38/CHF1.76 | -CHF0.66 | 365.43% (+CHF2.43) | CHF2.85B/CHF2.68B | CHF449.21M | 497.45% (+CHF2.23B) | |||
22.01.2025 | 2024 (רבעון 4) | CHF0.78/CHF0.85 | -CHF0.46 | 285.71% (+CHF1.31) | CHF2.76B/CHF3.26B | CHF165.59M | 1868.81% (+CHF3.09B) | |||
16.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | CHF0.2/CHF0.47 | -CHF0.93 | 150.00% (+CHF1.40) | CHF2.43B/CHF2.32B | CHF73.78M | 3044.44% (+CHF2.25B) |
ראו עוד