תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09.03.2027 | 2026 (רבעון 4) | CHF1.36/― | CHF1.24 | ― | CHF1.88B/― | ― | ― | - | - | - |
04.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF1.29/CHF1.31 | CHF1.07 | 22.43% (+CHF0.24) | CHF1.76B/CHF1.75B | CHF86.51M | 1927.74% (+CHF1.67B) | - | - | - |
03.03.2026 | 2025 (רבעון 4) | CHF1.18/CHF1.24 | CHF1.05 | 17.29% (+CHF0.18) | CHF1.62B/CHF1.78B | CHF83.23M | 2035.78% (+CHF1.69B) | - | - | - |
05.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF1.02/CHF1.07 | CHF1.13 | -5.03% (-CHF0.06) | CHF1.62B/CHF1.59B | CHF72.43M | 2095.33% (+CHF1.52B) | - | - | - |
04.03.2025 | 2024 (רבעון 4) | CHF0.86/CHF1.05 | CHF1.06 | -1.02% (-CHF0.01) | CHF1.7B/CHF1.63B | CHF79.42M | 1956.18% (+CHF1.55B) | - | - | - |
06.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | /CHF1.13 | CHF0.61 | 84.46% (+CHF0.52) | /CHF1.63B | CHF75.82M | 2043.60% (+CHF1.55B) | - | - | - |
05.03.2024 | 2023 (רבעון 4) | /CHF1.06 | CHF0.32 | 229.73% (+CHF0.74) | /CHF1.64B | CHF61.31M | 2568.51% (+CHF1.57B) | - | - | - |
01.08.2023 | 2023 (רבעון 2) | /CHF0.61 | CHF0.51 | 20.43% (+CHF0.10) | /CHF1.6B | CHF36.22M | 4316.57% (+CHF1.56B) | - | - | - |
07.03.2023 | 2022 (רבעון 4) | /CHF0.32 | CHF0.64 | -49.49% (-CHF0.32) | /CHF1.75B | CHF23.34M | 7410.28% (+CHF1.73B) | - | - | - |
02.08.2022 | 2022 (רבעון 2) | /CHF0.51 | CHF0.39 | 30.62% (+CHF0.12) | /CHF1.46B | CHF26.84M | 5336.59% (+CHF1.43B) | - | - | - |
ראו עוד