תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | /― | €0.41 | ― | /― | ― | ― | - | - | - |
23.03.2026 | 2025 (רבעון 4) | /€0.19 | -€0.07 | 375.71% (+€0.26) | /€4.68M | €200K | 2240.50% (+€4.48M) | - | - | - |
21.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | /€0.41 | €0.01 | 3325.00% (+€0.40) | /€4.86M | €426K | 1040.61% (+€4.43M) | - | - | - |
24.03.2025 | 2024 (רבעון 4) | /-€0.07 | €0.06 | -211.11% (-€0.13) | /€4.23M | -€69K | 6226.09% (+€4.30M) | - | - | - |
28.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | /€0.01 | €0.09 | -86.81% (-€0.08) | /€4.49M | €12K | 37350.00% (+€4.48M) | - | - | - |
22.03.2024 | 2023 (רבעון 4) | /€0.06 | €0.31 | -79.61% (-€0.25) | /€4.21M | €60K | 6925.00% (+€4.16M) | - | - | - |
24.08.2023 | 2023 (רבעון 2) | /€0.09 | €0.22 | -59.19% (-€0.13) | /€4.18M | €87K | 4708.05% (+€4.10M) | - | - | - |
24.03.2023 | 2022 (רבעון 4) | /€0.31 | €0.25 | 23.60% (+€0.06) | /€3.78M | €295K | 1181.36% (+€3.48M) | - | - | - |
24.08.2022 | 2022 (רבעון 2) | /€0.22 | €0.31 | -28.06% (-€0.09) | /€3.32M | €213K | 1458.69% (+€3.11M) | - | - | - |
25.03.2022 | 2021 (רבעון 4) | /€0.25 | -€0.38 | 165.79% (+€0.63) | /€2.81M | €239K | 1075.73% (+€2.57M) | - | - | - |
ראו עוד