תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02.11.2026 | 2026 (רבעון 3) | €1.07/― | €1.01 | ― | €2.85B/― | ― | ― | - | - | - |
04.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.71/€0.77 | €0.69 | 11.69% (+€0.08) | €2.37B/€2.45B | €298.06M | 720.36% (+€2.15B) | |||
05.05.2026 | 2026 (רבעון 1) | €1.29/€1.38 | €1.28 | 8.39% (+€0.11) | €2.99B/€3.75B | €661.27M | 466.94% (+€3.09B) | |||
26.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.63/€0.64 | €0.75 | -14.29% (-€0.11) | €2.39B/€2.72B | €281.11M | 867.94% (+€2.44B) | |||
03.11.2025 | 2025 (רבעון 3) | €0.91/€1.01 | €0.8 | 25.56% (+€0.21) | €2.43B/€2.85B | €555.08M | 413.18% (+€2.29B) | |||
05.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.62/€0.69 | €0.56 | 22.22% (+€0.12) | €2.12B/€2.3B | €522.06M | 339.66% (+€1.77B) | |||
30.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | €1.28/€1.28 | €1.17 | 9.16% (+€0.11) | €2.72B/€3.09B | €525.63M | 487.95% (+€2.56B) | |||
25.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.74/€0.75 | €0.48 | 55.56% (+€0.27) | €1.81B/€2.29B | €255.23M | 798.95% (+€2.04B) | |||
04.11.2024 | 2024 (רבעון 3) | €0.78/€0.8 | €0.76 | 5.88% (+€0.04) | €2.17B/€2.31B | €464.05M | 397.31% (+€1.84B) | |||
30.07.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.56/€0.56 | €0.62 | -10.00% (-€0.06) | €1.81B/€1.96B | €387.3M | 406.45% (+€1.57B) |
ראו עוד