תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26.10.2026 | 2026 (רבעון 3) | €0.97/― | €0.93 | ― | €1.56B/― | ― | ― | - | - | - |
27.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.96/€0.95 | €0.92 | 3.88% (+€0.04) | €1.53B/€1.49B | €252.73M | 490.14% (+€1.24B) | |||
27.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | €1.21/€1.24 | €1.15 | 7.75% (+€0.09) | €1.68B/€1.69B | €374.65M | 351.54% (+€1.32B) | |||
26.01.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.8/€0.83 | €0.77 | 8.14% (+€0.06) | €1.47B/€1.43B | €232.26M | 515.71% (+€1.20B) | |||
27.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | €0.84/€0.93 | €0.81 | 15.38% (+€0.12) | €1.38B/€1.43B | €200.23M | 613.78% (+€1.23B) | |||
28.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.88/€0.92 | €0.83 | 10.75% (+€0.09) | €1.14B/€1.14B | €202.9M | 463.60% (+€940.63M) | |||
28.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | €1.15/€1.15 | €1.01 | 13.16% (+€0.13) | €1.25B/€1.25B | €291M | 329.36% (+€958.43M) | |||
27.01.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.68/€0.77 | €0.52 | 48.28% (+€0.25) | €997.7M/€1.05B | €184.21M | 471.98% (+€869.44M) | |||
28.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | €0.78/€0.81 | €0.63 | 28.17% (+€0.18) | €1.03B/€1.06B | €205.57M | 413.42% (+€849.86M) | |||
22.07.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.78/€0.83 | €0.61 | 36.76% (+€0.22) | €1.02B/€1.05B | €226.04M | 363.78% (+€822.27M) |
ראו עוד