| דוח רווח והפסד | 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|
| סך ההכנסות | 10.70B | 7.82B | 6.19B | 4.56B | 3.35B |
| עלות ההכנסות | 808.67M | 5.14B | 3.31B | 2.85B | 399.90M |
| רווח גולמי | 3.43B | 2.68B | 2.87B | 1.70B | 2.95B |
| שיעור הרווח הגולמי | 32.03% | 34.26% | 46.43% | 37.40% | 88.07% |
| הוצאות תפעוליות | 7.18B | 618.78M | 309.68M | 187.53M | 2.29B |
| הוצאות מחקר ופיתוח | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| הוצאות מכירה, הנהלה וכלליות | 736.47M | 0 | 534.81M | 466.87M | 477.70M |
| הוצאות הנהלה וכלליות | 198.27M | 0 | 102.41M | 81.74M | 81.97M |
| הוצאות מכירה ושיווק | 538.20M | 0 | 432.40M | 385.14M | 395.73M |
| הוצאות אחרות | 6.45B | 618.78M | -225.14M | -279.34M | 1.82B |
| פחת והפחתות | 1.32B | 1.29B | 1.32B | 1.21B | 1.18B |
| EBITDA | 4.05B | 3.71B | 4.09B | 2.85B | 1.75B |
| שיעור EBITDA | 37.81% | 47.45% | 66.15% | 62.42% | 52.17% |
| רווח תפעולי | 2.73B | 3.30B | 2.57B | 1.52B | 657.99M |
| שיעור הרווח התפעולי | 25.51% | 42.24% | 41.55% | 33.28% | 19.63% |
| הכנסות/הוצאות אחרות | -201.81M | -1.14B | -38.36M | -28.01M | -263.26M |
| הכנסות ריבית | 0 | 0 | 43.96M | 5.52M | 691.00K |
| הוצאות ריבית | 366.04M | 258.77M | 249.47M | 166.29M | 173.09M |
| רווח לפני מס | 2.53B | 2.17B | 2.52B | 1.49B | 394.73M |
| שיעור הרווח לפני מס | 23.62% | 27.71% | 40.81% | 32.67% | 11.77% |
| הוצאות מס על הכנסה | 685.94M | 601.98M | 644.61M | 368.56M | 100.68M |
| רווח נקי | 1.84B | 1.57B | 1.88B | 1.12B | 294.05M |
| שיעור הרווח הנקי | 17.22% | 20.01% | 30.38% | 24.58% | 8.77% |
| נתונים למניה | |||||
| רווח בסיסי למניה | 21.29 | 18.08 | 21.71 | 12.94 | 3.40 |
| רווח מדולל למניה | 21.29 | 18.08 | 21.71 | 12.94 | 3.40 |
| ממוצע משוקלל של מספר המניות הקיימות | 86.56M | 86.57M | 86.58M | 86.58M | 86.58M |
| ממוצע משוקלל של מספר המניות הקיימות (בדילול מלא) | 86.56M | 86.57M | 86.58M | 86.58M | 86.58M |
הנתונים מוצגים ב-INR