| דוח רווח והפסד | 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|
| סך ההכנסות | 6.16B | 5.37B | 5.51B | 4.01B | 4.31B |
| עלות ההכנסות | 1.19B | 383.76M | 11.33M | 295.89M | 359.51M |
| רווח גולמי | 4.97B | 4.98B | 5.50B | 3.71B | 3.95B |
| שיעור הרווח הגולמי | 80.69% | 92.85% | 99.79% | 92.61% | 91.66% |
| הוצאות תפעוליות | 0 | 659.84M | 509.98M | 530.16M | 481.65M |
| הוצאות מחקר ופיתוח | 0 | 0 | 98.11M | 0 | 0 |
| הוצאות מכירה, הנהלה וכלליות | 0 | 96.67M | 411.87M | 111.66M | 72.28M |
| הוצאות הנהלה וכלליות | 0 | 84.42M | 391.23M | 105.98M | 66.07M |
| הוצאות מכירה ושיווק | 0 | 12.26M | 20.64M | 5.68M | 6.21M |
| הוצאות אחרות | 0 | 563.16M | 0 | 418.51M | 409.38M |
| פחת והפחתות | 233.15M | 212.52M | 204.74M | 185.91M | 172.28M |
| EBITDA | 6.71B | 5.88B | 4.89B | 4.23B | 4.24B |
| שיעור EBITDA | 109.02% | 109.61% | 88.85% | 105.56% | 98.52% |
| רווח תפעולי | 4.97B | 4.32B | 4.99B | 3.18B | 3.47B |
| שיעור הרווח התפעולי | 80.69% | 80.56% | 90.54% | 79.38% | 80.48% |
| הכנסות/הוצאות אחרות | 1.49B | 1.32B | -325.74M | 838.29M | 585.33M |
| הכנסות ריבית | 0 | 584.50M | 459.19M | 316.95M | 148.85M |
| הוצאות ריבית | 22.83M | 26.17M | 28.35M | 24.57M | 19.75M |
| רווח לפני מס | 6.46B | 5.65B | 4.66B | 4.02B | 4.05B |
| שיעור הרווח לפני מס | 104.86% | 105.17% | 84.62% | 100.31% | 94.06% |
| הוצאות מס על הכנסה | 1.53B | 1.35B | 1.15B | 959.39M | 966.04M |
| רווח נקי | 4.93B | 4.29B | 3.51B | 3.06B | 3.09B |
| שיעור הרווח הנקי | 80.07% | 79.95% | 63.68% | 76.36% | 71.78% |
| נתונים למניה | |||||
| רווח בסיסי למניה | 5.54 | 4.83 | 3.94 | 3.42 | 3.45 |
| רווח מדולל למניה | 5.54 | 4.83 | 3.94 | 3.42 | 3.45 |
| ממוצע משוקלל של מספר המניות הקיימות | 889.75M | 888.55M | 889.23M | 895.48M | 895.85M |
| ממוצע משוקלל של מספר המניות הקיימות (בדילול מלא) | 889.75M | 888.55M | 889.23M | 895.48M | 895.99M |
הנתונים מוצגים ב-INR