תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04.02.2027 | 2027 (רבעון 3) | ₹5.16/― | ₹4.7 | ― | /― | ― | ― | - | - | - |
04.11.2026 | 2027 (רבעון 2) | ₹5.31/₹5.34 | ₹4.5 | 18.67% (+₹0.84) | ₹4.65B/₹6.35B | ₹2.67B | 137.36% (+₹3.67B) | - | - | - |
31.07.2026 | 2027 (רבעון 1) | ₹5.1/₹5.2 | ₹4.4 | 18.18% (+₹0.80) | ₹4.47B/₹6.11B | ₹2.61B | 134.02% (+₹3.50B) | - | - | - |
06.05.2026 | 2026 (רבעון 4) | ₹5.01/₹5.2 | ₹4.12 | 26.21% (+₹1.08) | ₹3.94B/₹5.93B | ₹2.61B | 127.29% (+₹3.32B) | - | - | - |
04.02.2026 | 2026 (רבעון 3) | ₹4.62/₹4.7 | ₹3.8 | 23.68% (+₹0.90) | /₹5.69B | ₹2.36B | 140.71% (+₹3.32B) | - | - | - |
31.10.2025 | 2026 (רבעון 2) | ₹4.47/₹4.5 | ₹3.63 | 23.97% (+₹0.87) | ₹3.38B/₹5.54B | ₹2.27B | 144.40% (+₹3.27B) | - | - | - |
31.07.2025 | 2026 (רבעון 1) | ₹4.16/₹4.4 | ₹3.4 | 29.41% (+₹1.00) | ₹3.48B/₹5.3B | ₹2.19B | 141.80% (+₹3.11B) | - | - | - |
06.05.2025 | 2025 (רבעון 4) | ₹4.03/₹4.12 | ₹3.3 | 24.85% (+₹0.82) | /₹4.99B | ₹2.07B | 141.15% (+₹2.92B) | - | - | - |
31.01.2025 | 2025 (רבעון 3) | ₹3.83/₹3.8 | ₹3.2 | 18.75% (+₹0.60) | ₹3.07B/₹4.65B | ₹1.91B | 143.92% (+₹2.74B) | - | - | - |
05.11.2024 | 2025 (רבעון 2) | ₹3.57/₹3.63 | ₹3 | 21.00% (+₹0.63) | /₹4.36B | ₹1.82B | 139.35% (+₹2.54B) | - | - | - |
ראו עוד