תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | /― | €0.14 | ― | /― | ― | ― | - | - | - |
02.04.2026 | 2025 (רבעון 4) | /€0.21 | €0.42 | -49.88% (-€0.21) | /€13.48M | €1.3M | 933.44% (+€12.17M) | - | - | - |
30.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | /€0.14 | €0.18 | -24.73% (-€0.04) | €9.5M/€11.15M | €851K | 1210.34% (+€10.30M) | - | - | - |
03.04.2025 | 2024 (רבעון 4) | /€0.42 | €0.27 | 55.76% (+€0.15) | /€12.52M | €2.6M | 380.72% (+€9.91M) | - | - | - |
25.07.2024 | 2024 (רבעון 2) | /€0.18 | €0.1 | 91.58% (+€0.09) | €12.1M/€12.11M | €1.14M | 966.78% (+€10.97M) | - | - | - |
14.03.2024 | 2023 (רבעון 4) | /€0.27 | €0.64 | -57.70% (-€0.37) | €7.4M/€11.58M | €1.67M | 592.11% (+€9.91M) | - | - | - |
27.07.2023 | 2023 (רבעון 2) | /€0.1 | €0.02 | 331.82% (+€0.07) | €10.55M/€10.54M | €589K | 1690.32% (+€9.96M) | - | - | - |
06.04.2023 | 2022 (רבעון 4) | /€0.64 | €0.11 | 462.83% (+€0.52) | /€12.28M | €3.96M | 210.49% (+€8.32M) | - | - | - |
28.07.2022 | 2022 (רבעון 2) | /€0.02 | -€0.08 | 128.95% (+€0.10) | /€11.37M | €134K | 8381.34% (+€11.23M) | - | - | - |
07.04.2022 | 2021 (רבעון 4) | /€0.11 | €0.02 | 413.64% (+€0.09) | €7.07M/€14.35M | €707K | 1929.70% (+€13.64M) | - | - | - |
ראו עוד