תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.12/― | €0.07 | ― | €201.32M/― | ― | ― | - | - | - |
13.05.2026 | 2026 (רבעון 1) | €0.04/€0.07 | €0.21 | -67.65% (-€0.14) | €189.5M/€274.73M | €6.31M | 4251.20% (+€268.42M) | - | - | |
12.03.2026 | 2025 (רבעון 4) | -€0.01/€0.02 | -€0.01 | 300.00% (+€0.04) | €179.72M/€194.59M | €480.14K | 40427.63% (+€194.11M) | - | - | |
12.11.2025 | 2025 (רבעון 3) | €0.09/€0.03 | €0.14 | -78.26% (-€0.11) | €190.94M/€196.11M | €1.78M | 10918.44% (+€194.33M) | - | - | - |
13.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.09/€0.07 | €0.19 | -61.29% (-€0.12) | €192.63M/€199.88M | -€4.35M | 4694.95% (+€204.23M) | - | - | - |
14.05.2025 | 2025 (רבעון 1) | €0.1/€0.21 | €0.1 | 112.50% (+€0.11) | €196.91M/€199.35M | €32.84M | 507.14% (+€166.52M) | - | - | - |
13.03.2025 | 2024 (רבעון 4) | -€0.03/-€0.01 | €0.02 | -157.14% (-€0.03) | €119.6M/€129.39M | -€7.96M | 1726.13% (+€137.35M) | - | - | - |
13.11.2024 | 2024 (רבעון 3) | €0.13/€0.14 | €0.7 | -79.65% (-€0.56) | €149.12M/€140.89M | €7.97M | 1668.61% (+€132.92M) | - | - | - |
08.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.18/€0.19 | €0.12 | 63.16% (+€0.07) | €157.22M/€158.09M | €1.3M | 12023.07% (+€156.78M) | - | - | - |
14.05.2024 | 2024 (רבעון 1) | €0.11/€0.1 | €0.22 | -55.56% (-€0.12) | €133.1M/€139.78M | -€3.64M | 3942.19% (+€143.42M) | - | - | - |
ראו עוד