תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13.05.2026 | 2026 (רבעון 1) | -€0.19/― | €0.04 | ― | €1.06B/― | ― | ― | - | - | - |
24.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.13/€0.04 | €0.31 | -88.39% (-€0.27) | €1.06B/€1.05B | -€5M | 21080.00% (+€1.05B) | |||
13.11.2025 | 2025 (רבעון 3) | €0.44/€0.6 | €0.43 | 40.23% (+€0.17) | €1.18B/€1.17B | €65M | 1700.00% (+€1.10B) | |||
13.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.79/€0.93 | €0.33 | 180.91% (+€0.60) | €1.06B/€1.25B | €101.88M | 1124.26% (+€1.15B) | |||
20.05.2025 | 2025 (רבעון 1) | €0.2/€0.04 | -€0.34 | 111.76% (+€0.38) | €1.08B/€1.1B | €4.52M | 24223.99% (+€1.09B) | |||
26.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.22/€0.31 | €0.31 | 0.32% (<+€0.01) | €1.09B/€1.12B | €33.67M | 3228.83% (+€1.09B) | |||
12.11.2024 | 2024 (רבעון 3) | €0.63/€0.43 | €0.82 | -47.37% (-€0.39) | €1.17B/€1.18B | €47.32M | 2390.65% (+€1.13B) | |||
14.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | €1.27/€0.33 | €1.16 | -71.55% (-€0.83) | €1.29B/€1.26B | €35.36M | 3465.36% (+€1.23B) | |||
16.05.2024 | 2024 (רבעון 1) | -€0.04/-€0.34 | €0.95 | -135.79% (-€1.29) | €994.4M/€952.5M | -€36.59M | 2702.81% (+€989.10M) | |||
21.02.2024 | 2023 (רבעון 4) | €0.43/€0.31 | €0.66 | -53.46% (-€0.36) | €1.04B/€938.55M | €21.84M | 4198.37% (+€916.71M) |
ראו עוד