תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10.02.2027 | 2027 (רבעון 2) | €0.23/― | €0.24 | ― | €1.77B/― | ― | ― | - | - | - |
18.08.2026 | 2026 (רבעון 4) | €0.24/€0.24 | €0.18 | 31.03% (+€0.06) | €910.69M/€1.71B | €439.07M | 290.19% (+€1.27B) | |||
13.08.2025 | 2026 (רבעון 2) | €0.25/€0.24 | €0.12 | 96.89% (+€0.12) | €1.71B/€1.73B | €475.06M | 264.53% (+€1.26B) | |||
12.08.2025 | 2025 (רבעון 4) | €0.17/€0.18 | €0.1 | 72.62% (+€0.08) | €1.44B/€1.44B | €347.72M | 313.24% (+€1.09B) | |||
11.02.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.09/€0.12 | €0.05 | 127.06% (+€0.07) | €1.22B/€1.26B | €226.26M | 456.81% (+€1.03B) | |||
13.08.2024 | 2024 (רבעון 4) | €0.09/€0.1 | €0.03 | 290.70% (+€0.08) | €1.15B/€1.16B | €201.66M | 476.41% (+€960.73M) | |||
13.02.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.05/€0.05 | €0.04 | 39.34% (+€0.01) | €845.58M/€830.55M | €60.03M | 1283.50% (+€770.52M) | |||
16.08.2023 | 2023 (רבעון 4) | €0.08/€0.03 | €0.07 | -64.17% (-€0.05) | €666.49M/€678.05M | €38.79M | 1647.95% (+€639.26M) | |||
15.02.2023 | 2023 (רבעון 2) | €0.05/€0.04 | €0.03 | 10.91% (<+€0.01) | €717.78M/€702.04M | €62.54M | 1022.56% (+€639.50M) | |||
17.08.2022 | 2022 (רבעון 4) | €0.09/€0.07 | €0.04 | 71.43% (+€0.03) | €969.51M/€722.79M | €144.13M | 401.50% (+€578.66M) | - | - | - |
ראו עוד