תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03.02.2027 | 2026 (רבעון 3) | €1.44/― | €0.63 | ― | €2.66B/― | ― | ― | - | - | - |
28.10.2026 | 2026 (רבעון 2) | €1.17/€1.51 | €0.64 | 136.21% (+€0.87) | €2.44B/€2.67B | €1.08B | 147.14% (+€1.59B) | |||
29.07.2026 | 2026 (רבעון 1) | €0.85/€1.35 | €0.74 | 83.07% (+€0.61) | €1.88B/€2.05B | €975.74M | 110.25% (+€1.08B) | |||
27.04.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.8/€0.97 | €0.34 | 186.88% (+€0.63) | €1.66B/€1.86B | €719.12M | 158.68% (+€1.14B) | |||
28.01.2026 | 2025 (רבעון 3) | €0.43/€0.63 | €0.41 | 55.48% (+€0.23) | €1.24B/€1.58B | €454.5M | 247.85% (+€1.13B) | |||
28.10.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.63/€0.64 | €0.36 | 77.72% (+€0.28) | €1.47B/€1.59B | €480.53M | 230.21% (+€1.11B) | |||
29.07.2025 | 2025 (רבעון 1) | €0.55/€0.74 | €0.19 | 282.87% (+€0.54) | €1.4B/€1.62B | €554.93M | 192.50% (+€1.07B) | |||
25.04.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.47/€0.34 | €0.12 | 190.84% (+€0.22) | €1.24B/€1.36B | €233.3M | 481.35% (+€1.12B) | |||
29.01.2025 | 2024 (רבעון 3) | €0.36/€0.41 | €0.18 | 131.47% (+€0.23) | €1.08B/€1.27B | €302.81M | 320.60% (+€970.79M) | |||
30.10.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.23/€0.36 | €0.13 | 169.33% (+€0.23) | €931.41M/€1.14B | €271.06M | 318.92% (+€864.44M) |
ראו עוד