תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | €2.66/― | €2.58 | ― | €5.55B/― | ― | ― | - | - | - |
23.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | €2.43/€2.49 | €2.3 | 8.52% (+€0.20) | €5.3B/€5.29B | €1.45B | 265.49% (+€3.84B) | |||
27.01.2026 | 2025 (רבעון 4) | €2.43/€2.43 | €2.47 | -1.72% (-€0.04) | €5.2B/€5.17B | €1.57B | 229.27% (+€3.60B) | |||
23.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | €2.55/€2.62 | €2.34 | 12.00% (+€0.28) | €5.32B/€5.31B | €1.52B | 249.22% (+€3.79B) | |||
24.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | €2.48/€2.58 | €2.33 | 10.58% (+€0.25) | €5.24B/€5.23B | €1.6B | 228.04% (+€3.64B) | |||
24.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | €2.33/€2.3 | €2.29 | 0.37% (<+€0.01) | €5.16B/€5.13B | €1.38B | 270.66% (+€3.74B) | |||
23.01.2025 | 2024 (רבעון 4) | €2.37/€2.47 | €2.3 | 7.38% (+€0.17) | €5.23B/€5.2B | €1.5B | 247.39% (+€3.71B) | |||
24.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | €2.36/€2.34 | €2.13 | 9.56% (+€0.20) | €5.22B/€5.18B | €1.42B | 264.51% (+€3.76B) | |||
25.07.2024 | 2024 (רבעון 2) | €2.3/€2.33 | €2.19 | 6.61% (+€0.14) | €5.15B/€5.11B | €1.42B | 259.06% (+€3.69B) | |||
25.04.2024 | 2024 (רבעון 1) | €2.13/€2.29 | €2.27 | 0.75% (+€0.02) | €5.08B/€5.13B | €1.4B | 267.52% (+€3.73B) |
ראו עוד