תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06.04.2027 | 2026 (רבעון 4) | /― | €0.15 | ― | /― | ― | ― | - | - | - |
08.10.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.12/€0.09 | €0.12 | -18.63% (-€0.02) | €1.53B/€1.52B | €34.3M | 4344.52% (+€1.49B) | - | ||
09.07.2026 | 2026 (רבעון 1) | €0.12/€0.11 | €0.33 | -67.48% (-€0.22) | €1.51B/€1.52B | €38.89M | 3815.01% (+€1.48B) | - | ||
09.04.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.13/€0.15 | €0.1 | 40.44% (+€0.04) | €1.45B/€1.47B | €52.49M | 2693.44% (+€1.41B) | - | ||
08.01.2026 | 2025 (רבעון 3) | €0.12/€0.11 | €0.09 | 17.56% (+€0.02) | €1.4B/€1.41B | €39.73M | 3445.46% (+€1.37B) | - | ||
09.10.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.14/€0.12 | €0.11 | 6.57% (<+€0.01) | €1.45B/€1.44B | €41.65M | 3345.81% (+€1.39B) | - | ||
10.07.2025 | 2025 (רבעון 1) | €0.12/€0.33 | €0.1 | 246.57% (+€0.24) | €1.38B/€1.38B | €119.6M | 1056.51% (+€1.26B) | - | ||
10.04.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.11/€0.1 | €0.09 | 15.64% (+€0.01) | €1.35B/€1.37B | €37.37M | 3570.11% (+€1.33B) | - | ||
09.01.2025 | 2024 (רבעון 3) | €0.11/€0.09 | €0.09 | 0.28% (<+€0.01) | €1.18B/€1.24B | €33.8M | 3581.39% (+€1.21B) | - | - | - |
24.09.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.09/€0.11 | €0.07 | 47.51% (+€0.03) | €1.18B/€1.2B | €39.08M | 2968.77% (+€1.16B) | - | - | - |
ראו עוד